• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/24

• 4 września uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami rozpoczęli rok szkolny 2023/24 od Mszy świętej, którą celebrował ksiądz Daniel Rydz. Następnie odbyła się inauguracja roku szkolnego na hali sportowej. Cała społeczność szkolna została powitana  hasłem "Dobrze Was widzieć w roku szkolnym 2023/24."  Apel rozpoczął się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania Hymnu Państwowego. Na uroczystości honorowymi gośćmi byli: Burmistrz M. Czerniec, ksiądz Daniel Rydz, Radne Miasta : p. B. Tokarz, p. J. Kopacz, pracownik Urzędu Miejskiego A. Rogowska- Koprzak i przewodnicząca Rady Rodziców p. M. Kozińska. Pan Dyrektor A. Albrecht powitał wszystkich zebranych uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników obsługi i zaproszonych gości, życzył uczniom samych sukcesów w nauce i zapoznał ich ze zmianami kadrowymi oraz przedstawił listę wychowawców klas. Potem głos zabrał p. Burmistrz M. Czerniec, który szczególnie powitał uczniów pierwszej klasy i życzył wszystkim wytrwałości, cierpliwości, samych dobrych ocen, oraz sukcesów w różnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Po apelu uczniowie udali się się z wychowawcami do swoich klas, na pierwsze spotkanie organizacyjne.

AB.

• ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW 04 WRZEŚNIA 2023 r

Przejazd uczniów ze szkoły do domu

w dniu 04 września  2023 r.

Autobus I

1130 Szkoła Podstawowa nr 1 do Starczowa

1135 Szkoła Podstawowa nr 2 do Starczowa

Autobus II

1125 Szkoła Podstawowa nr 2, do Byczenia,  Doboszowic, Pomianowa Górnego, Mrokocinia, Chałupek

1130 Szkoła Podstawowa nr 1do Byczenia,  Doboszowic, Pomianowa Górnego, Mrokocinia, Chałupek

Autobus III

1130 Szkoła Podstawowa nr 1 do Suszki, Ożar

Autobus IV

1125 Szkoła Podstawowa  nr 2 do  Topoli,

1130 Szkoła Podstawowa nr 1, do Śremu,  Topoli, Sławęcina, Sosnowej

Wyjazd do domu wychowanków przedszkoli odbywa się bez zmian, zgodnie z rozkładem jazdy autobusów IX 2023 roku.