• ZAPISANIE DO SZKOŁY

• ZAPISANIE DZIECKA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W KAMIEŃCU ZĄBKOWICKIM

• Zapisu do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Kamieńcu Ząbkowickim rodzic/opiekun prawny dokonuje osobiście.

• Przy zapisie dziecka do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Kamieńcu Ząbkowickim niezbędne są dokumenty (do wglądu):

- dowodów osobisty rodzica
          - akt urodzenia dziecka
          - świadectwo ukończenia poprzedniej klasy
          - dokument zawierający PESEL dziecka

• Po dokonaniu zapisu rodzic otrzymuje w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Kamieńcu Ząbkowickim dokument „potwierdzający przyjęcie", który następnie przedstawia w obecnej szkole dziecka. Na jego podstawie wydawane są:

- „potwierdzenie przekazania"
          - odpis arkusza ocen
          - karta zdrowia
          - dokumentacja pedagoga szkolnego, psychologa, wykaz ocen, itp.

• W/w dokumenty powinny zostać doręczone do sekretariatu szkoły - osobiście przez rodzica/ opiekuna prawnego lub przesłane pocztą przez dotychczasową szkołę przed rozpoczęciem nauki przez dziecko.

• Karta zgłoszenia dziecka jest do pobrania na stronie internetowej szkoły.

• Nabór do klas pierwszych odbywa się w okresie wyznaczonym przez organ prowadzący. Wszelkie informacje znajdują się pod adresem https://zsnr2.edupage.org/a/rekrutacja-szkola-podstawowa-20222023

ZAŁĄCZNIKI:

podanie_o_przyjecie_do_szkoly.doc