• Spotkanie autorskie z pisarzem Waldemarem Cichoniem

• W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa dnia 10.05.2024 roku odbyło się spotkanie autorskie z panem Waldemarem Cichoniem, autorem książek dla dzieci, w tym naszej lektury ,,Cukierku, Ty łobuzie". W spotkaniu uczestniczyła najstarsza grupa przedszkolaków oraz uczniowie szkoły klas I- IV. Nasz gość został przywitany przez pana Dyrektora Szkoły Arkadiusza Albrechta. Swoje spotkanie rozpoczął od pokazania napisanych przez siebie książek, w tym jedną po śląsku, a fragment jednej przeczytał osobiście. Następnie uczniowie zaczęli zadawać pytania p. W. Cichoniowi, na które cierpliwie nasz gość odpowiadał. Pod koniec spotkania rozstrzygnięty został konkurs plastyczny. I miejsce zajęła uczennica kl.II Lena B., II miejsce przypadło Michałowi B. z kl. III, a Julia M. z klasy II zajęła III miejsce. Uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody, które sprawiły im wiele radości.