• Serduszko w przedszkolu

• 23.08.2023 14:30
        • I kolejne serduszko od Dzieci z Przedszkola nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim trafia do p. Ani❤️ ❤️❤️ zdrówka i sił dla p. Ani i Jej bliskich, którzy Ją wspierają i walczą razem z Nią - p. Jolu szacun dla Pani wytrwosci, sił i poświęcenia ❤️❤️ Dziękujemy za słodkości i piękny dyplom dla naszych małych ofiarodawców nakrętek ❤️
        • Przedstawienie i Warsztaty Wielkanocne z Rodzicami

• 23.08.2023 14:13
        • Przedstawienie Wielkanocne i
          🐥🐣Warsztaty Wielkanocne z udziałem Rodziców w Przedszkolu nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim🐣🐥
          Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko rozkwita w słońca blasku i wielka miłość rośnie w nas..."
          31 marca w Przedszkolu nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim odbyło się przedstawienie Wielkanocne pt.,, Wielkanocne zwyczaje".
          Dzieci z naszego przedszkola wraz z wychowawcami i Panią Wicedyrektor zaprosili do przedszkola rodziców i gości.
          Swoją obecnością zaszczycili nas oczywiście rodzice naszych podopiecznych a także Burmistrz Kamieńca Ząbkowickiego Pan Marcin Czerniec,
          Pani Bernadeta Chodasewicz Przewodnicząca Rady Miejskiej, Pani Sylwia Demidowicz Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej, Pani Agnieszka Rogowska - Koprzak pracownik Urzędu Miasta oraz Pan Arkadiusz Albrecht Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim.
          Podczas przedszkolnej uroczystości dzieci z każdej grupy wiekowej przedstawiły swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne. Przedszkolaki miały okazję przedstawić przepiękne polskie zwyczaje i obrzędy związane ze świętami wielkanocnymi.
          Przedszkolaki zaprezentowali krótki program wokalno - artystyczny, który wprowadził obecnych na przedstawieniu w atmosferę Świąt Wielkanocnych.
          Na zakończenie naszej uroczystości głos zabrał Burmistrz Miasta Kamieńca Ząbkowickiego dziękując za piękny występ i składając wszystkim serdeczne życzenia na nadchodzace święta.
          Miłym akcentem na zakończenie przedstawienia były życzenia złożone przez Panią Wicedyrektor Renatę Kocjan- Górską, aby Zmartwychwstaly Chrystus obdarzał wszystkich wszelkimi łaskami i otaczał swoją opieką.
          Spotkaniu towarzyszyły chwile wzruszenia i atmosfera zadumy, na które bez wątpienia wpłynęła przejmująca gra naszych małych przedszkolaków. Nie zabrakło także elementów radości w postaci dziecięcych uśmiechów, gromkich braw, płynących z serca życzeń i słodkich upominków wręczonych przez Pana Marcina Czernieca Burmistrza Kamieńca Ząbkowickiego.
          Po zakończeniu przedstawienia dzieci wraz z rodzicami zostali zaproszeni na wielkanocne warsztaty plastyczne, które poprowadziła Pani Roma Bielawska.
          Wszyscy zebrani z wielkim zaangażowaniem, zapałem i weną twórczą wykonali piękne stroiki wielkanocne.
          W niezawodnym gronie, miłej atmosferze, wśród utalentowanych rodziców, wspaniałych babć i bliskich naszych przedszkolaków tworzyły się cudowne stroiki wielkanocne.
          Za wspólnie spędzony czas wszystkim serdecznie dziękujemy!👏😁🥰♥️🌼💐🌸🐑 🐥