• Święto Górnika "Barbórka"

• 09.12.2022 17:17
        • Jak wszystkim wiadomo w grudniu przypada Święto Górnika "Barbórka" - święto wszystkich Górników. Z tej okazji wspólnie dzieci i młodzież z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim wraz z Nauczycielkami oraz Wicedyrektorem odwiedziliśmy placówkę prawdziwego górnika w Kopalni TESM w Doboszowicach😁 Dzieci z Przedszkola nr 2 zaprezentowały występ artystyczny dla Górników, były wiersze, piosenka oraz piękny taniec "krakowiak". Starsze dzieci szkolne wyrecytowały piękne wiersze i życzenia oraz obdarowały Górników upominkami.
          W podziękowaniu za pamięć i wizytę wszyscy otrzymali paczki, które cieszyły serducha 😁♥️ Nie zbrakło również pamiątkowego zdjęcia w łyżce koparki ... 😁
          Życzymy wszystkim Górnikom jeszcze raz dużo zdrowia, sił i powodzenia w wykonywanej ciężkiej pracy i DZIĘKUJEMY ZA MOŻLIWOŚĆ ODWIEDZENIA WAS 😁♥️Do zobaczenia za rok👍♥️

GALERIA (KLIKNIJ,ABY WYŚWIETLIĆ)
          Taniec "Krakowiak" (KLIKNIJ,ABY WYŚWIETLIĆ)
          PIOSENKA (KLIKNIJ,ABY WYŚWIETLIĆ)
          WIERSZYKI (KLIKNIJ,ABY WYŚWIETLIĆ)
        • Mikołaj w odwiedzinach w Przedszkolu nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim 🎅

• 09.12.2022 17:13
        • Mikołaj w odwiedzinach w Przedszkolu nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim 🎅
          Wizyta św. Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez Dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Przedszkolaki pod okiem swoich pań "pisali" listy do św. Mikołaja, w których rysowali naklejali swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów🎁
          Dzieci już od rana czekały na Mikołaja. Nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka. I już wiadomo było, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak św. Mikołaj we własnej osobie wraz ze swoimi pomocnikami Elfami.
          W tym wyjątkowym dniu zaszczycili nas swoją obecnością również w tym roku goście:
          Burmistrz Gminy Kamieniec Ząbkowicki Pan Marcin Czerniec oraz Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Pani Sylwia Demidowicz a także Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2 Pan Arkadiusz Albrecht.
          Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając piosenki i recytując wiersze. Każde dziecko złożyło obietnice, iż kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom a nawet też i pracownikom przedszkola i Gościom wręczył piękne prezenty. Pan Burmistrz dodatkowo obdarował Dzieci symbolicznym mikołajem czekoladowym i każdy z uśmiechem na zakończenie tego milego dnia wrócił do swojego domku ❤️😁👍🤶

GALERIA (KLIKNIJ, ABY WYŚWIETLIĆ)
        • 🎁Szlachetna Paczka

• 06.12.2022 10:32
        • 🎁Szlachetna Paczka w Przedszkolu nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim 🎁
          Podziękowanie ❤️❤️❤️
          Nasze Przedszkole zawsze chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych.
          Od kilku lat wspieramy Szlachetną Paczkę, zawsze wybierając ludzi potrzebujących wsparcia i dobrego serca ❤️
          Chcemy naszym Przedszkolakom, własną postawą, pokazać, że należy dbać o osoby potrzebujące pomocy.
          W tym roku również przy zaangażowaniu Przewodniczącej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Pani Magdalenie Kozińskiej, Rodziców i dzieci, a także całej kadry przedszkolnej udało nam się zebrać artykuły spożywcze oraz środki czystości.
          Dziękujemy, że towarzyszycie nam w niesieniu pomocy tym najbardziej potrzebującym.
          Dziękujęmy bardzo za Wasze dobre serca ❤️