• TETRZYK "ZŁOŚLIWOŚCI JEJ KRÓLEWSKIEJ MOŚCI" w Przedszkolu nr2  w Kamieńcu Ząbkowickim 😊
      • TETRZYK "ZŁOŚLIWOŚCI JEJ KRÓLEWSKIEJ MOŚCI" w Przedszkolu nr2 w Kamieńcu Ząbkowickim 😊

• 16.01.2024 10:11
      • W dniu 27.10.2023r.nasze Przedszkole odwiedził teatr ,,Maska "z Krakowa .
        Teatr wystawił przedstawienie dla dzieci pt. "Złośliwości jej królewskiej mości". Teatrzyk bardzo podobał się przedszkolakom za sprawą królewny, która swoim zachowaniem wywoływała śmiech i jednocześnie zadumę na ich twarzach, a to dlatego, że wciąż grymasiła, uwielbiała lody, a przy tym wszystkim była nieuprzejma i nie lubiła się dzielić. Jednak gdy zmieniła się w żabkę i spojrzała na świat z innej perspektywy, zrozumiała swoje zachowanie.Jak to w bajkach bywa i tym razem wszystko skończyło się dobrze, a grymaśna księżniczka stała się uprzejma. Przesłanie teatrzyku nauczyło naszych wychowanków, że trzeba być człowiekiem otwartym na potrzeby innych ludzi i ważne jest pomagać.
        Mamy nadzieję, że niebawem nasze małe i duże przedszkolaki będą miała możliwość uczestniczyć w teatrzyku dla dzieci😊😊
        Galeria ( kliknij,aby wyświetlić )