• Aktualności

      • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KLASIE 8 A

      •      Dnia 25 czerwca 2020 roku odbyło się oficjalne zakończenie klasy 8A Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II wchodzącej w skład Zespołu Szkół nr  2 w Kamieńcu Ząbkowickim.

             W zaistniałej tak bardzo trudnej sytuacji w jakiej znaleźliśmy się wszyscy zarówno dyrekcja, nauczyciele , dzieci i rodzice – z zachowaniem wszelkich środków ostrożności klasę 8A pożegnali Dyrektor, Wicedyrektor, Wychowawca oraz Przewodnicząca Rady Rodziców.

             Wyjątkowy dzień, wyjątkowy czas… z wielu powodów…. Dziś bowiem ósma klasa opuszczała mury szkoły. Chwile refleksji, wzruszeń, zadumy ale i radości z wielu sukcesów naszych uczniów, ich rodziców
       i nauczycieli.

               Na uroczystości w pierwszej kolejności został odśpiewany hymn Polski, następnie głos zabrał Dyrektor szkoły p. Arkadiusz Albrecht, który podziękował, pogratulował uczniom, życzył samych sukcesów, wspominał różne chwile i sytuacje z uczniami te łatwe, śmieszne ale i trudne, których doświadczali, przekazał podziękowania dla rodziców.  Życzył udanych wakacji oraz nawiązał do obecnej sytuacji związanej z pandemią, mówił o bezpieczeństwie, ostrożności, higienie na wakacjach i nie tylko. Podziękował wychowawcy i przewodniczącej za pracę na rzecz szkoły i uczniów.

           Następnie Dyrektor wraz z Wicedyrektorem i Wychowawcą p. Grzegorzem Czachorem wręczyli uczniom świadectwa, książki i statuetki oraz pogratulowali za cały etap edukacyjny w szkole.

            Głos zabrała również Wicedyrektor szkoły p. Renata Kocjan-Górska życząc ósmoklasistom spełnienia najskrytszych marzeń tych dużych i małych, sukcesów na dalszych etapach edukacyjnych oraz bezpiecznych i udanych wakacji.

                Kolejno głos zabrała Przewodnicząca Rady Rodziców p. Agnieszka Tokarz. Była radość, piękne słowa ale też i łzy, ponieważ nie łatwo żegnać uczniów, z którymi przez tyle lat było się razem…

       Nie mogło zabraknąć również upominków, którymi uczniowie zostali obdarowani na pamiątkę od Rady Rodziców i Wicedyrektora szkoły.

                  To był szczególny i wyjątkowy dzień dla nas wszystkich. Pamiętajcie - ta szkoła zawsze stoi przed Wami otworem.

      • Karta dla Medyka

      • W dniach 30.03. – 06.04.2020 r. uczniowie klasy VB uczestniczyli w  akcji pt. „Kartka dla medyka”. Akcja polegała na narysowaniu, namalowaniu, stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyków.

       Celem akcji było symboliczne podziękowanie wszystkim pracownikom służby ochrony zdrowia na świecie i w Polsce, którzy każdego dnia ryzykują swoim zdrowiem i życiem, aby walczyć o zdrowie ludzi, którzy zostali zarażeni koronawirusem.