• Kolejna rocznica kanonizacji św. Jana Pawła II- patrona naszej szkoły.

Prośmy w modlitwie św. Jana Pawła II o łaski dla nas i naszych rodzin, o szybkie zakończenie pandemii i powrót do szkoły. Potrzebne łaski dla naszej Ojczyzny, którą św. Jan Paweł II bardzo kochał i za cały świat.

Niech św. Jan Paweł II wyprasza potrzebne łaski dla dzieci i ich rodziców i rodzin oraz całej naszej społeczności szkolnej.

• Drodzy Rodzice! REKRUTACJA DO SZKOŁY I PRZEDSZKOLA TRWA

• Zgodnie z harmonogramem rekrutacji w dniach 25.04.-30.04 br.  rusza postępowanie uzupełniające

WNIOSKI o przyjęcie do Przedszkola Samorządowego nr 2 i Szkoły podstawowej nr 2 im. Papieża Jana Pawła II są dostępne na tej stronie internetowej w zakładkach:

SZKOŁA PODSTAWOWA - REKRUTACJA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 2020/2021

PRZEDSZKOLE - REKRUTACJA 2020/2021

Wnioski o przyjecie wraz z załącznikami należy wydrukować, uzupełnić, podpisać i przesłać skan lub zdjęcie na adres e-mail zespołu:

zs2_kamieniec@wp.pl

• Nowe terminy egzaminów ósmoklasisty. Przedłużenie zamknięcia przedszkoli oraz szkół

• Dnia 24 kwietnia br. Minister Edukacji Narodowej ogłosił,

Egzamin ósmoklasisty odbędzie się w terminie 16-18 czerwca br.

Planowane jest, że egzamin ósmoklasisty będzie mógł być sprawdzony do końca lipca. Wtedy uczniowie będą mogli przekazywać świadectwa i zaświadczenia z wyników egzaminów do wybranych przez siebie szkół średnich.

Przedłużenie zamknięcia szkół,  przedszkoli  do 24 maja br.

Do tego czasu uczniowie przedszkole i szkoła podstawowa kontynuują naukę w formie zdalnej.

W niedługim terminie zostaną podane informacje dotyczące ewentualnej możliwości prowadzenia pewnych form działalności opiekuńczej w części placówek.

źródło: https://www.gov.pl/web/premier/nowe-terminy-egzaminow-maturalnego-i-osmoklasisty-przedluzamy-zamkniecie-przedszkoli-i-zlobkow-oraz-szkol-i-uczelni

• Drodzy rodzice! REKRUTACJA TRWA - KOLEJNY ETAP

• Zgodnie z harmonogramem rekrutacji w piątek, 10 kwietnia br.  zostaną podane do wiadomości listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Samorządowego nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Kamieńcu Ząbkowickim.

Rodzice mają czas na pisemne potwierdzenie woli do 20 kwietnia br.

(wzór potwierdzenia do pobrania na stronie Zespołu Szkół nr 2)

SZKOŁA (dotyczy kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły)

Należy go wydrukować lub napisać odręcznie wg wzoru, podpisać i przesyłać skan lub zdjęcie na adres zespołu:

zs2_kamieniec@wp.pl

• Informacja - przedłużenie kształcenia na odległość

• Informuję, że w związku z ogłoszeniem przez Ministerstwo Edukacji Narodowej kształcenie na odległość w szkole i przedszkolu zostaje przedłużone do 26 kwietnia br.

• 2 KWIETNIA ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

• AUTYZM SIĘ NIE LECZY. AUTYZM SIĘ AKCEPTUJE!

W tym roku nie spotkaliśmy się na prelekcjach, warsztatach, piknikach z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, nie piekliśmy piekrników w kształcie niebieskiej żarówki, ale całym sercem jednoczyliśmy się z ososbami z tym zaburzeniem. Nasi uczniowie wraz z rodzinami, nauczycielami w tym dniu ubrali się na niebiesko i tym symbolem zjędnoszyli się z osobami ze spektrum autyzmu.

Bardzo dziękujemy chętnym uczniom i rodzicom za nadesłane zdjęcia :)

• WSPOMINAMY ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

• O to kilka zdjęć z porzedniego roku, gdzie z całą społecznością szkolną obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Mileiśmy przyjemność gościć uczniów z ostatniej klasy gimnazjum, którzy pod opieką pani Moniki Szczepańczyk zorganizowali warszaty w Naszej Szkole za co jeszcze fraz dziękujemy.