• Kolejna rocznica kanonizacji św. Jana Pawła II- patrona naszej szkoły.

Prośmy w modlitwie św. Jana Pawła II o łaski dla nas i naszych rodzin, o szybkie zakończenie pandemii i powrót do szkoły. Potrzebne łaski dla naszej Ojczyzny, którą św. Jan Paweł II bardzo kochał i za cały świat.

Niech św. Jan Paweł II wyprasza potrzebne łaski dla dzieci i ich rodziców i rodzin oraz całej naszej społeczności szkolnej.

• Drodzy Rodzice! REKRUTACJA DO SZKOŁY I PRZEDSZKOLA TRWA

• Zgodnie z harmonogramem rekrutacji w dniach 25.04.-30.04 br.  rusza postępowanie uzupełniające

WNIOSKI o przyjęcie do Przedszkola Samorządowego nr 2 i Szkoły podstawowej nr 2 im. Papieża Jana Pawła II są dostępne na tej stronie internetowej w zakładkach:

SZKOŁA PODSTAWOWA - REKRUTACJA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 2020/2021

PRZEDSZKOLE - REKRUTACJA 2020/2021

Wnioski o przyjecie wraz z załącznikami należy wydrukować, uzupełnić, podpisać i przesłać skan lub zdjęcie na adres e-mail zespołu:

zs2_kamieniec@wp.pl

• Nowe terminy egzaminów ósmoklasisty. Przedłużenie zamknięcia przedszkoli oraz szkół

• Dnia 24 kwietnia br. Minister Edukacji Narodowej ogłosił,

Egzamin ósmoklasisty odbędzie się w terminie 16-18 czerwca br.

Planowane jest, że egzamin ósmoklasisty będzie mógł być sprawdzony do końca lipca. Wtedy uczniowie będą mogli przekazywać świadectwa i zaświadczenia z wyników egzaminów do wybranych przez siebie szkół średnich.

Przedłużenie zamknięcia szkół,  przedszkoli  do 24 maja br.

Do tego czasu uczniowie przedszkole i szkoła podstawowa kontynuują naukę w formie zdalnej.

W niedługim terminie zostaną podane informacje dotyczące ewentualnej możliwości prowadzenia pewnych form działalności opiekuńczej w części placówek.

źródło: https://www.gov.pl/web/premier/nowe-terminy-egzaminow-maturalnego-i-osmoklasisty-przedluzamy-zamkniecie-przedszkoli-i-zlobkow-oraz-szkol-i-uczelni

• 2 KWIETNIA ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

• AUTYZM SIĘ NIE LECZY. AUTYZM SIĘ AKCEPTUJE!

W tym roku nie spotkaliśmy się na prelekcjach, warsztatach, piknikach z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, nie piekliśmy piekrników w kształcie niebieskiej żarówki, ale całym sercem jednoczyliśmy się z ososbami z tym zaburzeniem. Nasi uczniowie wraz z rodzinami, nauczycielami w tym dniu ubrali się na niebiesko i tym symbolem zjędnoszyli się z osobami ze spektrum autyzmu.

Bardzo dziękujemy chętnym uczniom i rodzicom za nadesłane zdjęcia :)

• WSPOMINAMY ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

• O to kilka zdjęć z porzedniego roku, gdzie z całą społecznością szkolną obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Mileiśmy przyjemność gościć uczniów z ostatniej klasy gimnazjum, którzy pod opieką pani Moniki Szczepańczyk zorganizowali warszaty w Naszej Szkole za co jeszcze fraz dziękujemy.