• Akcja Pomagamy Zwierzętom

• 16.01.2020 14:21
          • Bardzo dziękujemy za przekazanie i przyniesienie do naszego Przedszkola pożywienia dla zwierząt oraz karm dla psów i kotów, przekąsek,miseczek oraz ciepłych koców i kołder dla zwierząt
          • Dzień Kolejarza

• 16.01.2020 14:19
          • Dzień Kolejarza obchodzimy 25 listopada, w dniu patronki kolejarzy - św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Święto to jest doskonałą okazją do przybliżenia dzieciom historii kolei i zawodu kolejarza.
          • DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA w Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim

• 16.01.2020 15:43
          • Jak co roku dzisiaj obchodziliśmy to swięto w naszym przedszkolu. Oprócz pięknych prac plastycznych, które udekorowały nasz hol i nasze całe przedszkole dzieci spiewały i tanczyły razem z MISIEM, który do nas zawitał z pięknymi dyplomami "Przyjaciela Pluszowego Misia" dla każdego przedszkolaka. W tym dniu dzieci również przyniosły swoje ukochane pluszaki, którymi chwaliły się Misiowi.
          • Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

• 16.01.2020 13:51
          • "Dziecko ma prawo być sobą.
            Ma prawo do popełniania błędów.
            Ma prawo do posiadania własnego zdania.
            Ma prawo do szacunku.
            Nie ma dzieci - są ludzie"