• Bal karnawałowy w grupie Skrzaty

• 06.02.2020 14:04
      • Tradycją w Przedszkolu nr 2 są bale karnawałowe. Odbywają się one już od kilkunastu lat. Tematem przewodnim w grupie Skrzatów tegorocznej zabawy była "Kraina Lodu". Jest to doskonale znana najmłodszym bajka, której głównymi bohaterkami są siostry Elza i Anna oraz Olaf
      • Dzieci przebrane za postacie ze wspomnianej bajki wyglądały cudownie . Dziewczynki będące postaciami Elzy do wspólnej zabawy przy muzyce zaprosiły chłopców będącymi bałwankami o imieniu Olaf. Pomimo gorącej atmosfery bałwanki nie rozpuściły się, o co bardzo martwiły się nasze małe Elzy.
        Ale jak zwykł mawiać Olaf: "Dla niektórych warto się roztopić". Tańce i zabawy integracyjne przy muzyce trwały w naszej grupie do godziny popołudniowej.
        Bardzo dziękuję jako wychowawca grupy rodzicom za pomoc i oddane serce przy dekoracji sali .
        Dziękuję Pani Kasi i Pani Małgosi dzięki waszej pomocy nasze dzieci miały piękny Bal karnawałowy.
        Dziękuję także innym rodzicom, którzy chcieli pomóc nam dziś.
        Dziękuję dzieciom z mojej grupy za wesoły dzień przy muzyce i za radość i uśmiech

Galeria:

Link 1 Bal karnawałowy w grupie Skrzaty