• DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE KRASNOLUDKI

• 24.01.2020 15:35
      • Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.
      • Dlatego dzieci z grupy 3-4 latków gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.
        Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Wśród zaproszonych gości byli także Dyrektor ZS nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim Pan Arkadiusz Albrecht oraz Wicedyrektor ZS nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim Pani Renata Kocjan- Górska.

Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyni Pani Dagmary zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość.
        W wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek. Przedszkolaki obdarowały również Dziadków prezentami. To byl niezapomniany wspaniały dzień.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Galeria:

Link1 DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE KRASNOLUDKI