• Mikołaj w Przedszkolu nr 2 odwiedził dzieci

• 16.01.2020 15:41
      • "6 grudnia – jak dobrze wiecie,
        Święty Mikołaj chodzi po świecie.
        Dźwiga swój worek niezmordowanie
        i każde dziecko prezent dostanie.
        A kiedy rozda już prezenty,
        wraca do nieba uśmiechnięty”
      • 6 grudnia nasze Przedszkole nr 2 odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy .
        Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas do naszego przedszkola.
        We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Sala na przybycie Mikołaja została pięknie ustrojona w klimacie świątecznym przy pomocy rodziców - serdecznie dziękujemy Pani Kasi i Pani Gosi.

Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki, recytowały wierszyki oraz siadały Mu na kolanach. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Kilka dni wcześniej dzieci z grupy Krasnoludków i Skrzatów przy pomocy Pani Dagmary i Pani Gosi ,,napisały" swoje listy a następnie pięknie ozdobiły do Świętego Mikołaja.
        Przedszkolaki wraz Paniami udały się na pobliską pocztę ,aby wysłać listy do Laponii do Świętego Mikołaja.

LINK DO GALERII ZDJĘĆ:

LINK 1 (kliknij, aby wejść w galerię zdjęć)

LINK 2 (kliknij, aby wejść w galerię zdjęć)

LINK 3 (kliknij, aby wejść w galerię zdjęć)

LINK 4 (kliknij, aby wejść w galerię zdjęć)