• Święto Marchewki i konkurs pt. "Wesoła marchewka" w Przedszkolu

• 16.01.2020 13:42
      • W dniu 31.10.2019 roku w naszym przedszkolu w każdej z grup w miłej atmosferze Wychowawczynie przeprowadziły "DZIEŃ MARCHEWKI". W tym dniu dzieci ubrane były w kolory marchewki, czyli pomarańczowe, niektóre nawet miały piękne stroje marchewkowe.
      • Wszyscy uczestniczyli w zawodach, poznawali ciekawe informacje o marchewkach. Wychowawczynie przygotowały także poczęstunek, a dzieci dzięki temu miały możliwość smakowania marchewki, ciasta oraz soczku marchewkowego. W tym dniu również został rozstrzygnięty konkurs pt. "WESOŁA MARCHEWKA",gdzie każde dziecko biorące udział otrzymalo nagrodę lub upominek pocieszenia. Dziękujemy Wychowawcom za super pomysł i włożony wysiłek, pracownikom za pomoc techniczną, Rodzicom i Dzieciom za ogromne zaangażowanie - prace były przepiękne i było ich bardzo dużo, bo aż 34 prace w sumie. Dzień ten pozostanie na zawsze w pamięci wszystkich. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy sie tak swietnie bawić!

LINK DO GALERII ZDJĘĆ:

LINK 1 (kliknij, aby wejść w galerię zdjęć)