• Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim

• 16.01.2020 12:51
      • 20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Nasze przedszkolaki z grupy 5-6 latków świętowanie z Panią Gosią rozpoczęły o godzinie 9 od nadmuchiwania kolorowych baloników, które przyczyniły się później do wspaniałej zabawy
      • Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki rzucały kółkami do celu, chodziły z krążkiem na głowie, skałały na piłce dmuchanej na czas oraz grały w siatkówkę odbijając balon pomiędzy drużynami.
        Uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz zmagały się z balonami, które na końcu ozdobiły, zgodnie z własnymi pomysłami. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.
        Dzieci uczestniczyły także wspólnie z Panią Gosią w rozgrywkach sportowych na placu przedszkolnym.Na koniec dnia
        przedszkolaki z grupy 5-6 latków otrzymały dyplomy z okazji dnia przedszkolaka oraz medale i słodki prezent.
        Mam nadzieję,że dzisiejszy dzień był dla dzieci radosny i szczególnie szczęśliwy ponieważ to Dzień Przedszkolaka.

Dzień Przedszkolaka dziś był uroczystoście obchodzony w grupie 3-4 latków .
        Pani Dagmara przygotowała dla dzieci wiele niespodzianek, które sprawiły dzieciom wiele radości.
        Maluszki brały udział w konkursie na najładniejszy taniec z balonami przy akompaniamencie muzyki.
        Na koniec maluszki otrzymały od Pani Dagmary dyplomy i medale wzorowego Przedszkolaka.
        Ten dzień na długo maluszki zapamiętają.

LINKI DO GALERII ZDJĘĆ:

3-4 latki:

LINK 1 (kliknij, aby wejść w galerię zdjęć)

LINK 2 (kliknij, aby wejść w galerię zdjęć)

5-6 latki:

LINK 3 (kliknij, aby wejść w galerię zdjęć)

6 latki:

LINK 4 (kliknij, aby wejśc w galerię zdjęć)