• DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W PRZEDSZKOLU NR 2 W KAMIEŃCU ZĄBKOWICKIM

• 16.01.2024 10:53
      • Miś jest mały i puchaty,
        miś jest fajny i kudłaty,
        miś jest gruby jak ta kula,
        misia zawsze się przytula🐻
        24 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim.
        Z tej okazji Dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione maskotki misiów, ubrały się w piękne stroje koloru misiowego. Razem ze swoimi przytulankami Dzieci wysłuchały opowieści o historii powstania pierwszego Pluszowego Misia.
        Bawiliśmy się przy piosenkach:
        * ,,*PluszowyMiś,,
        * ,,Jadą, jadą misie „
        *,,Stary niedźwiedź”
        *,, Miś Uszatek”, i wielu innych wesołych nutkach.
        Dzieci brały udział w zabawach ruchowych, quizach, zgadywankach oraz w konkursach.
        Po zabawie z ,,Misiami" nasze przedszkolaki miały czas, aby odpocząć i poczęstować się miodkowymi przysmakami. Dzieci spróbowały przysmaku misia, pysznego miodku🐻
        Troszeczkę silniejsi zabraliśmy się do tworzenia, kolorowania i ozdabiania holu naszymi pięknymi pracami a wszystko oczywiście w tematyce, gdzie główną rolę pełnił dziś MIŚ 😀 Dzieci również dowiedziały się, że właśnie akurat dzisiaj również obchodzimy ŚWIĘTO BURAKA, ktory ma bardzo wiele zastosowań i właściwości 😀 Ten wyjątkowy dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy.
        Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci Dzieci na długo🐻
        Galeria ( kliknij,aby wyświetlić)