• Konkurs "Jestem eko przedszkolakiem"

• 23.08.2023 14:52
      • Udział dzieci z Przedszkola nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim w konkursie
        ,, Jestem Ekoprzedszkolakiem" 😊
        Serdecznie gratulujemy Hani Rudek grupy 4-5 latków i Klaudii Nowak z grupy 6 latków za udział w organizowanym konkursie plastycznym „Jestem Ekoprzedszkolakiem”.
        Konkurs został zorganizowany przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ząbkowicach Śląskich.
        Konkurs Powiatowy odbył się ramach realizacji programu edukacyjnego „Skąd się biorą produkty ekologiczne”, skierowanego do przedszkolaków z powiatu ząbkowickiego.
        Wyniki konkursu oraz rozdanie nagród i dyplomów uczestnikom odbyło się
        12.05.2023 o godz. 11.00 w Placówce Opieki Przedszkolnej „Bajka” w Złotym Stoku.
        Bardzo dziękujemy Hani i Klaudii za udział w konkursie i wykonanie pięknych prac o tematyce ekologicznej, podziękowania kierujemy także do Rodziców za wsparcie, pomoc i obecność z dziećmi w dniu rozdania nagród 😊