• Majowe święta w przedszkolu

– Między swymi.
        W jakim kraju?
        – W polskiej ziemi….”
        W dniu dzisiejszym w Przedszkolu nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim odbył się uroczysty poranek patriotyczny z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
        Nasze przedszkolaki na tę uroczystość przyszły do przedszkola odświętnie ubrane. Odśpiewały "Mazurek Dąbrowskiego", wyrecytowały wiersz Władysława Bełzy
        ,, Katechizm polskiego dziecka".
        Na koniec naszej uroczystości dzieci wspólnie z wychowawcami zaśpiewały piękną piosenką 🇵🇱Jesteśmy Polką i Polakiem
        Dziewczynką fajną i chłopakiem
        Kochamy Polskę z całych sił,
        Chcemy byś również kochał ją i ty i ty🇵🇱
        Niezwykle ważne jest dla nas by od najwcześniejszych lat budować poczucie dumy, że jesteśmy Polakami i wszystko co polskie jest dla nas ważne i bliskie. Pielęgnowanie i rozwijanie tej dumy, stworzy w przyszłości Polskę lepszą i piękniejszą. Przecież już wkrótce nasza Ojczyzna będzie w rękach tych Maluchów.
        Jesteśmy dumni z naszych małych patriotów
        🇵🇱🇵🇱🇵🇱