• 23.08.2023 13:46
      • Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych.
        Dnia 8 marca odbyła się uroczystość z tej okazji w Przedszkolu nr 2 w Kamiencu Ząbkowickim.
        Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki małe i duże otrzymały serdeczne życzenia i upominki. Chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom i Paniom uroczyste „100 lat”, i wręczyli piękne upominki i kwiaty. Ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach między innymi w porządkowaniu sali po zabawie. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.
        Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują Chłopcom za piękne życzenia 🥰♥️