• Spotkanie w bibliotece i poznanie zawodu bibliotekarza

• 23.08.2023 13:41
      • W dniu dzisiejszym dzieci z Przedszkola wraz ze swoimi Paniami udały się na spotkanie do Biblioteki Szkolnej, która mieści się przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Kamieńcu Ząbkowickim.
        W bibliotece czekała na nas Pani Barbara Nowaczek nauczyciel naszej szkoły i bibliotekarka. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem jakim jest biblioteka.
        Dzieci miały możliwość posłuchać ciekawej prelekcji o czytelnictwie, książkach i o pracy w czytelni. Dowiedziały się jak można stać
        się czytelnikiem biblioteki, oraz jak należy się w niej zachować. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały i komentowały oglądane obrazki. Na zakończenie spotkania w bibliotece dzieci podziękowały pani Barbarze za ,, piękną podróż,, po świecie książek i bajek. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki zadowolony z uśmiechem na twarzy.
        Dziękuję bardzo Pani Barbarze Nowaczek za słodkości dla naszych dzieci, a także poświęcony czas i zachęcanie małych przedszkolaków do czytania książek i bajek😊😊
        GALERIA(KLIKNIJ, ABBY WYŚWIETLIĆ)