• "Piękna nasza Polska cała"- wymiana pocztówkowa

• Nasi uczniowie biorą udział w wymianie pocztówkowej. Akcja ta polega na wysyłaniu kartek pocztowych z  pozdrowieniami do szkół z różnych zakątków Polski, biorących udział w zabawie.

Wymiana pocztówkowa to nie tylko wspaniała zabawa, ale też doskonały sposób na zainteresowanie uczniów geografią i kulturą innych regionów. Uczniowie, dzięki takiej formie zabawy uczą się wielu ciekawostek o różnych regionach Polski, miastach i miasteczkach, poznają osobliwości przyrody oraz doskonalą znajomość mapy.

Koordynatorzy: p. S. Pańkowska i p. J. Rudkowska.

• Andrzejki 2022 klasy I-III

• Andrzejki to czas zabaw i wróżb. Uczniowie klas I-III w piątek 25 listopada imprezę rozpoczęli wspólną zabawą integracyjną w kółku. Następnie przy różnych stanowiskach nauczyciele wróżyli dzieciom. Przerywnikiem podczas wróżb i zabaw była zumba, przeprowadzona przez Panią Julitę Rudkowską, w której wszystkie dzieci wraz z nauczycielami wzięli udział. Zdjęcia odzwierciedlają emocje dzieci, ich radość i śmiech. O słodki poczęstunek dla dzieci zadbali rodzice, którym dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.

• Światowy Dzień Pluszowego Misia

•      Dnia 25 listopada w naszej odbył się Światowy Dzień Pluszowego Misia, w tym dniu uczniowie przynieśli swoje ulubione misie. Wcześniej odbył się konkurs plastyczny, zorganizowany przez wychowawcę klasy III Małgorzatę Buczko i panie z biblioteki szkolnej. Uczniowie za pomocą różnych technik wykonali postać swojego ulubionego misia. Dzieci z dużym zaangażowaniem i wielką przyjemnością wzieły udział w konkursie. Przed rozpoczęciem zabawy andrzejkowej zostały wręczone dyplomy.

I miejsce: Faustyna Guban, klasa I

II miejsce: Milena Nowak, klasa III

III miejsce: Dawid Cyrek, klasa II

Wyróżnienia: Kaja Węglarz, klasa I